درباره ما

1359

مطالعات

نظر به اینکه شرایط خاص معضل ترافیک در شهر های کلان علی الخصوص تهران و مشهد را داشتیم، بر آن شدیم تا اقدامات مطالعاتی اولیه را در این خصوص آغاز کنیم.

1362

جمع بندی

از آنجائیکه مطالعات میدانی نشان داد اکثر توده های ترافیکی در چهارراه ها و میدان ها به وجود می آیند، طراحی پایانه ها و ایستگاه های خطی را به صورت موردی را آغاز نمودیم. با اجرای پایانه های شرکت واحد بخش اعظمی از این مشکلات رفع شد ولی همچنان توقف تاکسی ها و سواری های خطی و مسافرکش های شخصی ادامه داشت.

1364

پارکینگ طبقاتی

شروع پروژه های خاص با کاربری های مراکز خرید، اداری، تجاری و … به انضمام پارکینگ های مکانیزه در طبقات زیرین بود که در مناطق مختلف شهر های بزرگ به اجراء در آمد.

1369

پایانه سواری

برنامه ریزی به منظور جایگزینی مینی بوس ها به جای هر 4 خودرو خطی و شخصی در پایانه ها صورت گرفت که بخش اعظمی از ترافیک را در پایانه ها و مسیر ها حل نمود.

1373

پارکینگ مکانیزه

طرح و اجرای اولین پارکینگ مکانیزه در داخل کشور توسط مهندسین شرکت در خیابان ولیعصر تهران.

1375

پایانه میادین

مشاوره، طراحی و اجراء پایانه تاکسی و سواری های خطی در میادین و چهار راه های پر تردد توسط مهندسین شرکت.

1382

پیاده راه

اجرای تغییر کاربری خیابان های پر تردد ترافیکی در بازار ها به پیاده راه توسط مدیریت شرکت به انضمام طرح و اجراء انبار ها، سالن های چند منظوره و پارکینگ های طبقاتی.

1390

پارکینگ پازلی

اختراع ساخت انواع پارکینگ های پازلی با طراحی داخلی در کلیه کلانشهر های کشور با برند جاپارک توسط مهندسین شرکت.

1395

کنسرسیوم

شروع همکاری تنگاتنگ شرکت های آسانسوری با شرکت های پارکینگ ساز (وارد کنندگام پکیج کامل پارکینگ های هوشمند) به صورت کنسرسیوم و تشکیل جلسات جهت تآسیس شرکت جدید مهندسی به راز با مسئولیت محدود.

1396

تأسیس

مدیریت شرکت با توجه به سبقه مطالعاتی، طراحی و اجرائی برای اشخاص حقیقی و حقوقی اقدام به جانمائی دفتر طراحی (سازه، مکانیک، الکترونیک، هیدرولیک و ترکیبی) پارکینگ های پازلی، کشوئی، برجی و غیره را تحت نام شرکت مهندسی طرح و برنامه به راز به شماره ثبت 512948 تأسیس نمود.

1397

پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور

پس از تکمیل کادر متخصص در زمینه آسانسور و پله برقی، شرکت مهندسی طرح و برنامه به راز موفق به اخذ پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور از وزارت صنعت، معدن و تجارت گردید.

مدیران

مهندس علی جوان

مدیریت عامل

مهندس دارا زرباف

رئیس هیئت مدیره

بازاریابی و امور قراردادها

نیروی متخصص

مهندس عباس حقگو

مدیریت فنی آسانسور

مهندس مرجان حقگو

کارشناس فنی آسانسور

تیم اجرائی

قربان قدرت خواه

مدیر تیم مکانیک
فهرست